UP MAKİNE

UP Makine olarak Bursa, İstanbul ve Ankara’ daki tesislerimizde faaliyet göstermekteyiz. 2010 yılında, kapsamlı bir yatırımla iş makinesi sektörüne adım atan firmamız, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere, farklı personel yükseltici lift markalarının satışını ve kiralamasını yapmaktayız. Bu kapsamda, ELS marka makaslı ve eklemli personel yükseltici liftlerin, İtalyan menşeli Palazzani marka paletli liftlerin, Japon menşeli MIGHTY CRANE marka paletli kompakt mini vinçlerin, Fransa menşeli ATN marka dizel makaslı lift ve akülü dikey liftlerin, İtalyan menşeli FARAONE marka hafif tip personel yükseltici liftlerin Türkiye ve Türkî Cumhuriyetler genel distribütörlüğünü yapmaktayız.
 
Yüksekte güvenli çalışmayı sağlayabilme düşüncesiyle çıktığımız yolda; ‘’Önce İş Güvenliği’’ hedefleyen, konusunda uzman satış ekibimizle,  hızlı çözüm üreten tam donanımlı satış sonrası hizmet ekibimizle, iş güvenliği, yüksekte çalışma ve lift kullanımı konusunda deneyimli eğitmenlerimizle ve yedek parça servisimizle birlikte, yerel ve global gelişmeleri takip ederek her geçen gün geliştirdiğimiz makine parkımızla iş ortağınız olmak istiyoruz.
 
Uluslar arası kalite standartlarına uygun olan ürünlerimizle; tesisiniz genelinde hem iç hem de dış alanlarda gerçekleştireceğiniz yüksek noktalardaki tüm çalışmalarınızda, maksimum iş güvenliği sağlanması konusunda tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.